Сервісні центри МВС, які відтепер замінюють колишні МРЕВ по всій країні оформлятимуть відомі українські графічні дизайнери студії BRATY — Василь та Іван Костенки.

Сервісні центри МВС, які відтепер замінюють колишні МРЕВ по всій країні оформлятимуть відомі українські графічні дизайнери студії BRATY — Василь та Іван Костенки.

Про це Громадському повідомили у прес-службі МВС.

BRATY вже оформили сервісний центр МВС у Запоріжжі – це був пілотний проект подібної співпраці. У графічних елементах поєднали найвизначніші споруди міста та автомобільну тематику.

Фото: МВС

«Ми одразу погодилися на таку співпрацю. Хочеться, аби Україна змінювалася, ставала більш зрозумілою і відкритою, і до візуальних тенденцій також. Державний сервіс — не виняток. Ми раді такій співпраці. Це новий і дуже цікавий досвід. В українців сформована асоціація, що державний сервіс – це довго і складно. Важливо змінювати таке сприйняття державних послуг. Одним оздобленням тут не обійтись. Але у поєднанні з гарним сервісом він може допомогти у довірі державному сервісу», — розповідають Василь та Іван Костенки.

Відзначимо, що BRATY є авторами серії відомих листівок, а також численних афіш, зокрема «Гогольфест».

Скріншто з braty.net

У цьому році їх роботи також з’являться у сервісних центрах МВС Донецької, Харківської, Чернігівської та Рівненської областей.

Раніше повідомлялося, що в Україні до кінця року відкриють ще 5 нових сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ

Центри надаватимуть послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, заміни та видачі посвідчень водія та інших послуг. 

Так, у Дніпрі відкрили центр МВС у торгівельному центрі. Загалом, там надаються 174 послуги.

Поділитись: