ENRU

Джамала про інцидент з оголеними сідницями: У мене багато запитань до охорони

Українська співачка Джамала вперше прокоментувала витівку пранкера Віталія Седюка, який показав сідниці під час її виступу у фіналі Євробачення-2017.

Сама співачка вважає, що надто звинувачувати пранкера не варто. Натомість у зірки багато запитань до охорони, передає УНІАН.

«Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася», – прокоментувала інцидент Джамала.

Співачка вважає, що співробітники охорони та організатори повинні нести відповідальність за цей інцидент.

«А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони й до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене. Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти», – сказала Джамала.

Нагадаємо, під час виступу Джамали на сцені Євробачення-2017 чоловік із фан-зони, загорнутий в австралійський прапор, вибіг на сцену та показав оголені сідниці глядачам. Це був пранкер Віталій Седюк. Пізніше поліція його затримала.

15 травня Дніпровський райсуд Києва відпустив пранкера під особисте зобов'язання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram