РежисераДжеймса Ганна, який був творцем перших двох частин фільму «Вартові Галактики», відновили на посаді постановника третьої частини. Про це повідомив The Hollywood Reporter.

Очікується, що восени Ганн зніме «Загін самогубців 2» для Warner Bros., а опісля розпочне роботу над зйомками «Вартових галактики 3».

За інформацією видання, студія Disney кілька разів намагалася знайти заміну Ганну, однак близько двох місяців тому в компанії вирішили знову укласти «секретний» контракт з режисером і оголосити про повернення у відповідний момент.

Невдовзі після публікації новини Ганн підтвердив своє повернення. У твіттері він подякував Disney за рішення повернути його на посаду й висловив вдячність усім, хто підтримував його упродовж останніх місяців.

Нагадаємо, Ганна звільнили в кінці липня 2018 року через старі твіти, в яких він жартував про СНІД, Голокост, зґвалтуваннях і побиття дітей. Тоді Ганн назвав твіт про педофілію вирваним з контексту та вибачився за свою поведінку. Режисер видалив низку твітів зі свого акаунта й узагалі перестав писати у соцмережах. Тоді Ганна підтримали представники кіноіндустрії, зокрема актори «Вартових Галактики» написали відкритого листа на підтримку режисера.

У серпні 2018-го через звільнення Ганна робота над третьою частиною «Вартових Галактики» зупинилася.

Поділитись: