Світ

Джо Байден заявив, що не виключає можливості участі у виборах президента

20 лютого, 2018 08:02
Світ/Джо Байден заявив, що не виключає можливості участі у виборах президента
Зберегти
Вигляд
Колишній віце-президент США Джо Байден не виключає можливість висунення своєї кандидатури на президентських виборах у США в 2020 році.

Колишній віце-президент США Джо Байден не виключає можливість висунення своєї кандидатури на президентських виборах у США в 2020 році.

Про це повідомляє Assoсiated Press.

Байден провів зустріч свого нового дипломатичного центру, де заявив його учасникам, що розглядає їх як потенційних майбутніх членів своєї команди у випадку, якщо буде балотуватися в президенти.

Водночас Байден підкреслив, що поки не вирішив остаточно, але не виключає можливості висунення своєї кандидатури на пост президента в 2020 році. Якщо він все ж буде брати участь у виборах, то на момент інавгурації йому виповниться 78 років.

Учасники зустрічі повідомили, що Байден буде змушений балотуватися, якщо не з'явиться сильний кандидат від Демократичної партії США, і сама зустріч є яскравим проявом того, що Байден починає позиціонувати себе в якості альтернативи Дональду Трампу.

Учасники зазначили, що Байден почав активніше публічно критикувати політику Трампа. 

Нагадаєо, донька колишнього генпрокурора Віктора Шокіна — Аліна — яка є громадянкою США, має намір подати до суду на екс-віце-президента Джо Байдена.

Нагадаємо, 23 січня екс-віце-президент США Джо Байден виступив  у Вашингтоні і розповів, як вимагав у Києва звільнити колишнього генпрокурора Шокіна.

Пов`язані новини