Британська письменниця Джоан Роулінг оголосила про вихід нового оповідання під назвою «Ікабоґ». Його вона планувала видати після останньої книги про Гаррі Поттера — «Смертельні реліквії», але передумала, бо вирішила зробити паузу в написанні книг для дітей.

В «Ікабоґа» є свій сайт, де протягом наступних семи тижнів викладатимуться уривки з книги — розділ за розділом. Перші два з них вже доступні.

За словами Роулінг, «Ікабоґ» — це оповідання про «правду і зловживання владою». Водночас вона наголошує, що нічого спільного зі всесвітом Гаррі Поттера книга не має.

Написала «Ікабоґ» письменниця давно, але прочитати його змогли лише її молодші діти: рукопис книги десять років лежав на горищі будинку Роулінг. Тепер вона вирішила видати його, аби батьки змогли розважати дітей у період карантину, введеного через пандемію коронавірусу.

Понад те, Роулінг оголосила конкурс ілюстрацій до «Ікабоґа», в якому може взяти участь будь-хто (поки що лише зі США та Великої Британії). Ілюстрації будуть відбирати видавництва, які публікуватимуть книгу. Кошти від її продажів підуть на допомогу тим, хто постраждав від коронавірусу.

Поділитись: