Британські актори й знаменитості, причетні до екранізації чи озвучування книг про Гаррі Поттера, узяли участь у флешмобі, де читають на відео розділи із першої книги серії — «Гаррі Поттер і філософський камінь». Так вони хочуть підтримати людей, які через коронавірусний карантин сидять удома.

Як повідомляє спеціалізований портал Wizarding World, у межах акції «Гаррі Поттер удома» першу книгу серії читатимуть Стівен Фрай (озвучив кілька аудіокниг), Девід Бекхем, Еді Редмейн (зіграв головного героя у спінофі «Фантастичні звірі»), Нома Думезвені (зіграла Герміону в театральній постановці «Гаррі Поттер і прокляте дитя») тощо.

Перший розділ озвучив актор Деніел Редкліф, який у вісьмох основних фільмах серії зіграв самого Гаррі Поттера. Відео з ним уже доступне за посиланням.

Кожне відео перемежовуватиметься ілюстраціями, які створили фанати серії. Кожен може надіслати власні малюнки авторам проєкту, і якщо їх відберуть, то вони з'являться в наступних відео.

У Wizarding World запевняють, що нові відео з’являтимуться щотижня. Так протягом чотирьох місяців зірки прочитають усі 17 розділів книги «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Поділитись: