Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав із Міжнародним днем котів Головного мишолова Резиденції Уряду Сполученого Королівства — кота Ларрі.

Про це прем'єр-міністр написав у Twitter.

«Вітаю нашого головного мишолова Ларрі з Міжнародним днем кота!», — написав Джонсон.

Кіт Ларрі з Даунінг-стріт вже багато років служить головним мишоловом у резиденції прем'єр-міністра Великої Британії. Його взяли із лондонського притулку для тварин «Баттерсі». Оскільки резиденція глави уряду розташовується у старому будинку, пацюки та миші є постійною проблемою. Першу мишу на Даунінг-стріт Ларрі зловив 22 квітня 2011 року.

Однак, Ларрі потрібно не тільки хапати гризунів, але і взаємодіяти із політиками та журналістами, які кожного разу намагаються його погладити. Він — один із найвпізнаваніших котів у світі. Незважаючи на увагу до своєї персони, Ларрі досить спокійно ставиться до представників преси. Проте він не дуже любить, коли його відпочинок грубо переривають.

До речі, конкурентів Ларрі теж не дуже любить. У лютому 2018 він побився з котом тодішнього глави Міністерства закордонних справ Бориса Джонсона Палмерстоном.

А в серпні 2017 депутати британського парламенту вимагали завести котів, аби ті боролися з гризунами, що заполонили будівлю.

Поділитись: