ENRU

Ейфелева вежа загасила вогні у пам’ять про жертв теракту в Манчестері

У Парижі загасили вогні Ейфелевої вежі на честь жертв теракту у британському Манчестері, внаслідок якого загинуло 22 людини.

Про це повідомляє AFP.

«В особі цієї постійної сліпої загрози міста зобов’язані сформувати єдиний фронт. Це спосіб показати, що наш спосіб життя є непохитним. Це найкраща відповідь тим, хто рухається під ідеєю фанатизму і ненависті», — заявила міськголова столиці Франції Енн Ідальго.

Ейфелева вежа так само загасила свої вогні і після нападів терористів у Лондоні, Санкт-Петербурзі, Стокгольмі, та після терактів у 2015 році в Парижі.

Нагадаємо, 22 людини загинули і 59 дістали поранення в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки. В Manchester Arena уточнили, що вибух стався поблизу стадіону.

Поліція визначила, що вибух здійснив смертник. Пізніше правоохоронці затримали 23-річного чоловіка за підозрою у причетності до атаки.

Через вибух у Британії призупинили агітаційну кампанію напередодні червневих парламентських виборів. Прем'єрка Британії Тереза Мей підвищила рівень загрози теракту у країні до максимально критичного.

Відповідальність за теракт у Манчестері взяла на себе «Ісламська держава».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram