ENRU

Екс-главу СБУ Наливайченка допитали через перельоти Медведчука до Росії

Колишнього главу Служби безпеки України Валентина Наливайченка викликали на допит через перельоти керівника ГО «Український вибір» Віктора Медведчука до Росії.

Як повідомляє прес-служба СБУ, розслідуються факти сприяння співробітниками правоохоронних органів, у тому числі і Служби безпеки, колишнім високопосадовцям у незаконних перетинах кордону протягом 2014 – 2015 років.

«Встановлено, що у 2014-2015 роках співробітники СБУ організували незаконний перетин державного кордону України одним із колишніх керівників СБ України, який разом із лідером ГО «Український вибір» В. Медведчуком здійснив декілька вильотів до Російської Федерації без проходження прикордонного та митного контролю», — ідеться у повідомленні.

За цим фактом одному із співробітників СБУ вручили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

«У ході розслідування виникла необхідність допитати як свідка колишнього Голову СБ України В.Наливайченка у зв’язку із чим останній з суворим дотриманням вимог, встановлених чинним кримінальним процесуальним законодавством України, був викликаний на допит до СБ України та 21.09.2017 допитується щодо відомих йому обставин вчинення вказаного вище кримінального правопорушення», — додали в Службі.

Раніше Наливайченка допитували як свідка у справі про розстріли на Майдані.