Міністерство внутрішніх справ зняло з розшуку колишнього голову правління ПАТ «Укртранснафта» Олександра Лазорка.

Міністерство внутрішніх справ зняло з розшуку колишнього голову правління ПАТ «Укртранснафта» Олександра Лазорка.

Інформаційна картка щодо розшуку Лазорка відсутня у розділі «Особи, які переховують від органів влади» на сайті МВС.

Водночас пресс-секретар МВС Артем Шевченко у коментарі Громадському повідомив, що йому наразі невідомо, чи дійсно така особа знята з розшуку.

Олександр Лазорко очолював підприємство «Укртранснафта», що перебувало у власності «Нафтогазу», з 2009 року, його у 2015  відсторонили з посади голови правління компанії. На його місце призначили Юрія Мірошника.

У серпні 2015 року МВС порушило справу щодо екс-голови «Укртранснафти» Лазорка.

Через місяць Лазорка оголосили у розшук, пізніше МВС намагалось оголосити Лазорка в міжнародний розшук пол лінії Інтерполу.

Згідно з даними МВС, Лазорка звинувачують за ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Як повідомляє видання «enkorr», Лазорку інкримінували 4 епізоди: незаконне викачування технологічної нафти з магістральних нафтопроводів; підписання протиправних і антидержавних угод на зберігання нафти зі структурами «Привата»; незаконні витрати на страхування в ПАТ «Укртранснафта»; резервування нафтопроводу Кременчук-Одеса компанією «Синтез Ойл».

За даними видання, після оголошення в національний розшук, Лазорко оселився в Лондоні і намагався через українські суди домогтися відновлення на посаді. Ці судові процеси тривають досі.

Поділитись: