УКРАЇНА

Екс-керівника Адміністрації морських портів взяли під варту

31 січня, 2018 19:30
УКРАЇНА/Екс-керівника Адміністрації морських портів взяли під варту
Зберегти
Вигляд
Екс-голову АМПУ Андрія Амеліна узяли під варту з альтернативою внесення застави в сумі 12 мільйонів гривень.

Солом’янський районний суд призначив запобіжний захід затриманому за підозрою у розкраданні коштів державного підприємства Адміністрація морських портів України. Екс-голову АМПУ Андрія Амеліна узяли під варту з альтернативою внесення застави в сумі 12 мільйонів гривень.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Директору ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» згідно ухвали суду призначено тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 1 млн 999 тис грн», — ідеться у повідомленні.

29 січня детективи НАБУ затримали сімох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів держпідприємства Адміністрація морських портів України в розмірі 247 мільйонів гривень. Із самого ранку 29 січня близько 70 детективів та спецпризначенців НАБУ проводили обшуки в Одеській і Миколаївській областях, а також у Києві. Обшуки стосували справи про розкрадання грошей екс-керівниками АМПУ. Зокрема, прийшли з обшуками до екс-керівника Адмінстрації морських портів Андрія Амеліна й екс-заступника голови АМПУ Юрія Наконечного, який певний час виконував обов'язки голови Адміністрації.

Пов`язані новини