Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко співпрацює з колишнім помічником кампанії президента США Дональда Трампа Баррі Беннета для лобіювання своїх інтересів.

Лідерка «Батьківщини», екс-прем'єрка Юлія Тимошенко співпрацює з колишнім помічником кампанії президента США Баррі Беннетом для лобіювання своїх інтересів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія Баррі Беннета «Avenue Strategies Global LLC» забезпечить політичні відносини, піар та стратегічні консультації Тимошенко, включаючи налагодження контактів з членами Конгресу США та адміністрацією Трампа.

Згідно з контрактом, де «іноземним керівником» зазначена Тимошенко, Беннет отримуватиме 65 тисяч доларів на місяць.

В одному з інтерв’ю Беннет заявляв, що «Тимошенко є реформатором, який підтримує захід».

«Пол (політтехнолог Трампа Пол Манафорт – ред.) працював на проросійських, ми працюємов напрямку Америки», — сказав Беннет.

Раніше спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у вибори США, звинуватив одного з адвокатів у наданні неправдивих свідчень його слідчим.

Йдеться про адвоката Алекса ван дер Цваана, який, окрім того, у 2012 році працював у юридичній компанії, яку винайняло Міністерство юстиції України у справі екс-прем’єрки Юлії Тимошенко.

У розслідуванні американського журналіста Фоера йшлося про те, що радник екс-президента Віктора Януковича, а згодом — екс-керівник передвиборного штабу Дональда Трампа, Пол Манафорт давав указівки Міністерству юстиції України щодо переслідування Юлії Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Раніше видання The Atlantic оприлюднило масштабний матеріал про Манафорта, у якому зокрема, розповідалось, що він мав надзвичайний вплив на Януковича.

 

Поділитись: