Світ

Екс-президентка Південної Кореї отримала ще 8 років до терміну ув'язнення

20 липня, 2018 12:15
Світ/Екс-президентка Південної Кореї отримала ще 8 років до терміну ув'язнення
Зберегти
Вигляд
Колишній президентці Південної Кореї Пак Кин-Хе до вже наявного терміну ув'язнення у 24 роки додали ще 8 років тюрми за корупцію.

Колишній президентці Південної Кореї Пак Кин-Хе до вже наявного терміну ув'язнення у 24 роки додали ще 8 років тюрми за корупцію.

Про це повідомляє ВВС.

Суд у Сеулі засудив Пак до ще 6 років за незаконне використання ресурсів розвідного агенства країни, та ще 2 роки за втручання у вибори.

Пак, яка є першою жінкою на посаді президента Південної Кореї, бойкотує слухання у її справі, наполягаючи на своїй невинуватості.

Вона наголошує на політичній вмотивованості усього процесу.

Нагадаємо, у квітні 2018-го Пак Кин-Хе визнали винною в корупції та зловживанні владою та засудили до 24 років ув'язнення.

Раніше прокурори вимагали для Пак 30 років в'язниці.

У Південні Кореї стався корупційний скандал унаслідок чого, президентці Пак Кин Хе оголосили імпічмент. 10 березня 2018-го Конституційний суд Південної Кореї остаточно затвердив імпічмент президентки.

65-річну Пак Кин Хе звинуватили в змові зі своєю подругою Цой Сун Сіль для чинення тиску на великий бізнес країни.

Слідство вважає, що від її дій постраждали такі компанії як Samsung, Hyundai Motor, POSCO, KT. Фактичний керівник Samsung Лі Чже Ен був заарештований за підозрою в корупції, своєї провини він не визнає.

30 березня суд Сеула схвалив арешт екс-президентки Південної Кореї Пак Кин Хе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поганий вплив: у чому звинувачують президентку Південної Кореї.

Пов`язані новини