Політика / Вибори

Екс-розслідувача Дмитра Гнапа висунула в президенти «Сила Людей»

Політика/Вибори/Екс-розслідувача Дмитра Гнапа висунула в президенти «Сила Людей»
Зберегти
Вигляд
Екс-розслідувача Дмитра Гнапа для участі в президентських виборах 2019 року висунула політична партія «Сила Людей». Таке рішення ухвалили на 10-му з'їзді партії у Києві 20 січня.

За висунення Дмитра Гнапа в президенти проголосували 86 учасників з'їзду, проти — 6, утрималися — 2.

Після голосування учасників з'їзду Гнапу надали слово. Початково він зазначив, що підтримає «єдиного кандидата від демократичного табору, якщо він з'явиться» та закликав партію звернутися до Андрія Садового, Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука — «з тим, щоб вони все ж знайшли в собі сили та об'єдналися. Ми підтримаємо цього кандидата, ми не відмовляємося від нашої позиції»

Утім згодом зазначив, що не впевнений в тому, що вони поступляться своїми амбіціями заради висунення єдиного кандидата.

«Єдине, що так, ми, на жаль, не дуже віримо, що вони зможуть поступитися своїми амбіціями, але ми завжди готові.. я особисто готовий пожертвувати своїми амбіціями, попри те, що сьогодні було ухвалене рішення (про висунення мене як кандидата в президенти — ред.)», — сказав Гнап.

Згодом він додав, що збирається запустити кампанію зі збору коштів, аби зібрати 2,5 мільйони гривень на внесок для реєстрації його кандидатом.

«А попри все, ми почнемо свою президентську кампанію...наші великі перемоги тільки починаються», — сказав Гнап, додавши, що «час «Сили Людей» настає».

Дмитро Гнап з 2013 року керував агенцією журналістських розслідувань «Слідство.інфо», а 25 червня 2018 року заявив, що завершує кар'єру журналіста та займатиметься політикою.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на 18 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 10 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, а також депутатку Ольгу Богомолець та засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова.

Пов`язані новини