Колишнього заступника  глави адміністрації екс-президента Віктора Януковича, а наразі депутата Сумської обласної ради Юрія Чмиря допитали

Колишнього заступника  глави адміністрації екс-президента Віктора Януковича, а наразі депутата Сумської обласної ради Юрія Чмиря допитали.

Про це повідомляє прокуратура Сумської області.

«25 липня 2017 року проведено допит особи в якості підозрюваного, жодних нарікань на порушення норм законодавства щодо вручення підозри чи невизнання статусу підозрюваного в сторони захисту не було», — йдеться у повідомленні.

Суд у Сумах не задовольнив клопотання прокуратури про обрання Чмирю запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. Досудове розслідування у цій справі триває.

Також у прокуратурі повідомляють, що після підписання прокурором підозри Чмирю, її особисто вручити не вдалося, адже за викликом до слідчого депутат не приїхав, на телефонні дзвінки не відповідав, за місцем фактичного проживання протягом декількох годин двері ніхто не відчинив.

Повідомлення про підозру старшим слідчим прокуратури було вручено керівнику житлово-експлуатаційної організації за місцем проживання та адвокату підозрюваного, що зафіксовано на відео.

Раніше повідомлялося, що у Чмиря під час обшуків знайшли у двох банківських скриньках 1 млн 180 доларів замість задекларованих ним 572 тисяч доларів.

Генпрокурор Луценко зазначив, що слідчі Генпрокуратури також виявили 14 київських квартир у дочки Чмиря.

8 лютого 2017 року Генеральній прокуратурі України повідомили, що Чмирь, обіймаючи посаду заступника глави Адміністрації президента з грудня 2013 року, а також очолюючи Сумську обласну організацію Партії регіонів, міг брати участь в організації силового розгоні протестуючих в центрі Києва в лютому 2014 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: