Ексміністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов під час конференції у Києві, 16 грудня 2019 року
Фото:

Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Колишній міністр розвитку економіки Тимофій Милованов працює позаштатним радником, без отримання зарплати, очільника Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це він повідомив у Facebook.

Милованов зазначив, що вчора видання УП з посиланням на джерела писало про його призначення радником, але він уже «деякий час є позаштатним радником (без зарплати)» Єрмака.

За словами ексміністра, його знання можуть стати корисними найвищому керівництву в питаннях «COVID, фінансування бюджету, стосунків із міжнародними фінансовими організаціями». Водночас Милованов залишається президентом Київської школи економіки, яка перед початком роботи парламенту у 2019 році проводила тренінги для депутатів «Слуги Народу».

Хто такий Милованов?

Здобув вищу економічну освіту в КПІ та Києво-Могилянській академії. У 1999 році отримав ступінь магістра економіки в «Київській школі економіки».

У 2004 році отримав ступінь PhD з економіки (кандидат економічних наук) в Університеті Вісконсин-Медісон, США. Викладав у Пенсильванському університеті, Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія та Університеті Піттсбурга. Проводить дослідження в галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну. Милованов також є співзасновником аналітичної платформи VoxUkraine.

Тимофій Милованов був міністром розвитку економіки в уряді Олексія Гончарука з 29 серпня 2019 по березень 2020 року. Він відмовився працювати в уряді Дениса Шмигаля, який зараз є прем'єр-міністром.

Поділитись: