Портал AirlineRatings склав список найбезпечніших авіакомпаній світу 2020-го року. Його очолив австралійський перевізник Qantas.

На сайті видання зазначається, що фахівці проаналізували 405 авіакомпаній. При складанні топ-20 вони врахували різні критерії: статистику аварій і інцидентів у перевізників, урядові аудити і перевірки з боку наглядових органів, прибутковість, вік авіапарку тощо.

Qantas назвали найстарішою постійно діючою авіакомпанією в світі. Перевізник працює вже 99 років і є лідером в розробці аеронавігаційної системи майбутнього, реєстратора польотних даних для спостереження за роботою літака і екіпажу, систем автоматичної посадки з використанням GPS.

На друге місце рейтингу AirlineRatings помістили Air New Zealand, на третє - EVA Air. В п'ятірку найбезпечніших авіакомпаній потрапили також Etihad і Qatar Airways.

Також портал склав рейтинг найбільш безпечних бюджетних авіаперевізників у 2020 році. У топ-10 потрапили Air Arabia, Flybe, Frontier, HK Express, IndiGo, Jetblue, Volaris, Vueling та Westjet і Wizz.

Нагадаємо, у 2019 році за версією видання Aero International фінська авіакомпанія Finnair очолила рейтинг найбільш безпечних авіаперевізників світу.

Поділитись: