УКРАЇНА

Експертна група КМДА розгляне альтернативний проект транспортної розв’язки на Шулявці

17 травня, 2018 21:54
УКРАЇНА/Експертна група КМДА розгляне альтернативний проект транспортної розв’язки на Шулявці
Зберегти
Вигляд
Проект транспортної розв’язки на Шулявці, за який проголосували на сайті петицій Київської міськради, розгляне експертна група Кійївської міської державної адміністрації.

Проект транспортної розв’язки на Шулявці, за який проголосували на сайті петицій Київської міськради, розгляне експертна група Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє Delo.UA

Повідомляється, що проект Віктора Петрука, який пройшов до фіналу відбору проектів, але програв проекту «неповної конюшини» розробленим «Київдормістпроектом», розгляне експертна група КМДА після того, як петиція за проведення повторного конкурсу на краще проектне рішення Шулявської транспортної розв'язки набрала 10 тисяч підписів. 

За словами розробника альтернативної розв'язки, його проект — це трирівнева розв'язка, яка збільшить транспортний трафік та буде дешевшою у будівництві, ніж проект-переможець. Також Петрук заявляє, що його проект дозволяє здійснювати будівництво, не перекриваючи проспект. 

Зазначається, що петиція у підтримку проведення нового конкурсу набрала потрібних 10 тисяч голосів протягом 8 днів. 

Тепер Петруку потрібно подати в КМДА рекомендації щодо складу експертної групи, яка і буде розглядати два проекти.

«Вважаю, що до складу цієї групи мають увійти фахівці з транспорту і урбаністи. При цьому бажано, щоб це були іноземні експерти», — додав Петрук.

У той же час автор не бачить необхідності у проведенні нового конкурсу по повній процедурі, оскільки це займе щонайменше 8 місяців.

Нагадаємо, увечері 27 лютого в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу.

Пізніше у Київській міськадміністрації у рамках вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна домовилася з Китаєм щодо ремонту Шулявського моста

Пов`язані новини