Колишня послиня Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович звільнилася із Державного департаменту США.

Про це повідомляє радіо NPR.

«Марі Йованович, посол США в Україні до минулої весни, коли її відсторонили після дезінформаційної кампанії приватним адвокатом президента (адвокат Трампа Рудольф Джуліані — ред.), виходить на пенсію», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо:

  • Нацполіція України розпочала кримінальні провадження через можливе незаконне стеження на території України за колишньою послинею США в Україні Марі Йованович.
  • Приводом стали нещодавно оприлюднені Комітетом із розвідки Палати представників США нові свідчення у справі імпічменту Трампа — а саме текстові повідомлення між бізнесменом Левом Парнасом та кандидатом від Республіканської партії Конгресу Робертом Гайдом.
  • З повідомлень випливає, що Гайд організував цілодобове стеження (можливо, і за телефоном і комп'ютером також) за експослинею США в Україні Марі Йованович, коли вона ще перебувала в Києві. Він неодноразово називав її непристойними словами.
  • Пізніше стало відомо, що Міністерство внутрішніх справ планує створити разом зі Службою дипломатичної безпеки при посольстві США в Україні спільну групу для розслідування можливого стеження за колишньою послинею Сполучених Штатів Марі Йованович.
Поділитись: