Колишній радник п’ятого президента Петра Порошенка Юрій Бірюков назвав «виродками» військових, які голосували за чинного президента Володимира Зеленського.

Згодом він видалив пост і написав новий, у якому вибачився за свої слова.

Фото:

cкріншот

Водночас у фракції «Слуга народу» запропонували обговорити питання щодо посилення відповідальності за образи та наклепи у бік військовослужбовців. З такою пропозицією виступив заступник голови фракції «Слуга народу» у парламенті Олександр Корнієнко на засіданні погоджувальної Ради.

«Зараз річниця президентської кампанії і у нас якісь знову сплески тих подій, які були рік назад. Вони пов’язані, насамперед, з певним підвищенням градусу обговорень у соцмережах, навіть повернення до такої неприємної теми як «мова ненависті». У нас знову лунають заклики різні, лунають образи у бік, зокрема, військовослужбовців, і це роблять люди, пов’язані з колишнім верховним головнокомандувачем. Це теж є неприйнятним, ми вважаємо. І у нас є пропозиція до обговорення — посилити відповідальність за образи та наклепи у бік військовослужбовців, вивести це окремим пунктом», — сказав Корнієнко.

Поділитись: