Новий електромобіль Tesla Model 3 побив рекорд за кількістю реєстрацій у Норвегії всього за перший тиждень від початку його продажів у цій країні.

Зазначається, що загалом від початку березня 2019 року норвежцями було зареєстровано 3593 Tesla Model 3, передає Bloomberg. Незважаючи на те, що березень ще не закінчився, обсяги реєстрації цього автомобіля на 65% перевищують попередній рекорд у цій країні, який поставив Nissan Leaf у березні 2018 року.

Зазначимо, що більшість зареєстрованих електромобілів Tesla у березні були придбані норвежцями набагато раніше, адже продаж Model 3 здійснюється переважно онлайн.

У березні 2019 року Tesla почала постачати нові електромобілі до Європи. Норвегія є одним з найбільш перспективних ринків для компанії. До цієї країни Tesla поставила електромобілів більше, ніж до будь-якої іншої країни Європи. Норвегія залишається для Tesla четвертим найбільшим ринком у світі, адже кожна третя продана там автівка має електричний двигун.

1 березня повідомлялось, що компанія Tesla знизить вартість всіх своїх електромобілів на 6%. Для цього там вирішили закрити всі свої автосалони та здійснювати продаж електромобілів онлайн. Однак пізніше від цих планів у Tesla відмовилися, заявивши, що залишать частину своїх автосалонів, а ціни на найдорожчі електромобілі піднімуть на 3%.

15 березня Tesla презентувала новий електромобіль Model Y, який компанія позиціонує як другу доступну модель у лінійці. У нової Model Y панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Поділитись: