ENRU

Електрику на окупованій Донеччині не відключатимуть до завершення будівництва нової ЛЕП

«Укренерго» не припинятиме енергопостачання окупованої частини Донецької області до завершення будівництва нової лінії електропередач до Авдіївки.

Про це повідомив у соцмережі Facebook в. о. голови національної компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

В.Ковальчук про енергозабезпечення Луганської області

«Рішення про припинення перетоків не прийнято, оскільки залишається невирішеним питання щодо міста Авдіївка. Найближчим часом має завершитися будівництво компанією «ДТЕК – Високовольтні мережі» нового фрагмента лінії 110 кВ, яка забезпечить інше джерело для міста Авдіївка. Після цього постане питання щодо продовження або не продовження енергопостачання в окремі райони Донецької області», – зазначив Ковальчук.

Щодо припинення енергопостачання на окупованій частині Луганської області, Ковальчук повідомив, що за час проведення АТО Україна не отримувала оплату за поставлену на окуповану територію електроенергію, що також стало однією з причин відключення електропостачання. Він також додав, що відключенню окремих районів Луганської області від електрики передувала робота із забезпечення альтернативними джерелами енергії підконтрольних українській владі населених пунктів області, які отримували електроенергію з неконтрольованих територій.

Раніше Георгій Тука заявив, що відключення електропостачання лише підштовхне неконтрольовані території до інтеграції з Росією та не принесе користі Україні.

Нагадаємо, національна енергетична компанія «Укренерго» в ніч на 25 квітня повністю припинила електропостачання на тимчасово окуповані території Луганської області.

Разом із тим уряд Росії ухвалив рішення почати постачання електроенергії в окуповані райони Луганської області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram