Національна енергетична компанія «Укренерго» в ніч на 25 квітня повністю припинила електропостачання не тимчасово окуповані території Луганської області

Національна енергетична компанія «Укренерго» в ніч на 25 квітня повністю припинила електропостачання на тимчасово окуповані території Луганської області.

Про це заявив глава «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Цієї ночі повністю припинене енергопостачання на тимчасово неконтрольовані території Луганської області», — написав він у Facebook.

Як зазначається у прес-службі компанії, причиною припинення постачання є несплата протягом тривалого часу за поставлену і спожиту на неконтрольованій території електроенергію.

Раніше повідомлялося, що з 00:00 25 квітня місто залишилось без світла. Пізніше в окупованому Луганську заявили про відновлення електропостачання більшої частини районів міста.

Наголосимо, що ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»заявило, що з 25 квітня припиняє постачання електроенергії в неконтрольовану урядом частину Луганської області.

Тоді генеральний директор ЛЕО Володимир Грицай повідомив, що, в тому числі, буде припинена подача електроенергії для потреб «Попаснянського водоканалу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile