Американський репер Eminem і хіпхопер Kid Cudi випустили спільний трек під назвою «The Adventures of Moon Man & Slim Shady». У своїй першій колаборації вони закликали людей носити маски, аби вберегтися під час пандемії коронавірусу.

На це звернув увагу The Guardian.

У треку Eminem і Kid Cudi йдеться про лікування від наркотичної залежності, а також сучасні події, як-от насилля з боку поліцейських і пандемію коронавірусу. Зокрема, Eminem читає:

«Купа придурків сидить в офісі, / Пів людства — мов зомбі в апокаліпсисі. / А решта біситься, маску носити не хоче, / Так ти від них і підхопиш заразу, короче. / Типу, я був із тобою в одному магазині, / А тепер через твій кашель лежу в домовині».

(Оригінал: «Bunch of halfwits up in office. Half of us walking around like a zombie apocalypse. Other half are just pissed off and don’t want to wear a mask and they’re just scoffin’. And that’s how you end up catchin’ the shit off ’em. I just used the same basket as you shoppin’, now I’m in a fuckin’ casket from you coughin’».)

У тексті згадується й загибель афроамериканця Джорджа Флойда і Ахмуда Арбері через насилля з боку поліцейських: «Прошу, офіцере, зупинись, благаю, / Ти на мені сидиш, дихати змоги не маю».

(Оригінал: «Stop, man, please officer, I’m sorry / But I can’t breathe when I got you on top of me».)

Зазначимо, численні дослідження показують, що носіння маски в громадських місцях зменшує ризик зараження коронавірусом.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я оновила свої рекомендації щодо боротьби з пандемією коронавірусу та закликає уряди країн просити громадян носити маски з тканини на обличчі в громадських місцях, де є ризик передачі COVID-19.

Поділитись: