Репер Eminem випустив неанонсований сольний альбом Music To Be Murdered By, на якому порівняв себе із терористами-смертниками та серійними вбивцями. Це викликало обурення у багатьох людей.

The Guardian пише, що у треці Unaccommodating Eminem порівняв себе з терористом-смертником, який підірвав себе на стадіоні в Манчестері під час концерту Аріани Ґранде, внаслідок чого загинули 22 людини. Там зокрема звучать такі слова:

«Тільки й хотів би, що крикнуть «вогонь!» по перехожих

Аріану Ґранде хочу послухати — і не можу».

Оригінал: «But I’m contemplating yelling ‘bombs away’ on the game

Like I’m outside of an Ariana Grande concert waiting».

The Gardian пише, що мати 15-річної Олівії Кемпбел-Харді, яка загинула під час теракту, назвала цей трек «огидним». Адвокат кількох сімей, родичі яких загинули під час теракту, сказав, що «Eminem зраджує своєму таланту; це неповага, його слова необґрунтовані та дуже жорсткі».

Багато користувачів Twitter погодилися із цією думкою, заявивши, що текст треку викликає у них відразу і що це «жалюгідна спроба привернути увагу».

Водночас зазначимо, що раніше Eminem у своєму Twitter закликав людей допомогти жертвам теракту в Манчестері і їхнім родинам. Тоді разом із Червоним хрестом Британії йому вдалося зібрати понад 2 мільйони доларів

Eminem раніше вже порівнював себе з терористом-смертником Салманом Абеді, який вчинив теракт під час концерту Ґранде. Зробив це у 2018 році у своєму фристайлі, що також викликало критику родин загиблих.  

В іншій частині треку Unaccommodating Eminem порівняв себе з Садамом Хусейном і іранським релігійним лідером Хомейні, читаючи про теракти 11 вересня:

«Ви просто кляті боягузи, що здали назад

Як саудити, що в «першому» здійснили теракт».

Оригінал: «And you backpedal that as a cowardly act

Like a Saudi attack when the towers collapse».

Окрім цього Eminem на своїй новій платівці порівняв себе зі серійними вбивцями Річардом Раміресом (вбив майже два десятки людей), Альбортом ДеСальво (вбив близько 7 жінок) і Чарльзом Менсоном (створив релігійну секту, члени якої вчинили ряд гучних та жорстоких вбивств).

Нагадаємо, 22 людини загинули і 59 дістали поранення в результаті вибуху в залі Manchester Arena, що стався після концерту американської співачки. 

Поліція Британії визначила, що вибух здійснив смертник і згодом підтвердила його особу. Виконавцем теракту виявився 22-річний терорист-смертник Салман Абеді.

Пізніше відповідальність за теракт взяла на себе «Ісламська держава».

В рамках розслідування теракту під вартою залишаються шестеро осіб. Серед них — брати Абебеді, а також його батько.

Поділитись: