УКРАЇНА

«Ера-Медіа» подала новий позов проти НСТУ — Аласанія

12 липня, 2018 17:00
УКРАЇНА/«Ера-Медіа» подала новий позов проти НСТУ — Аласанія
Зберегти
Вигляд
Компанія «Ера-Медіа» подала новий позов проти Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Компанія «Ера-Медіа» подала новий позов проти Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це Громадському повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

За його словами, скасування ухвали суду про заборону трансляції ранкового шоу «Доброго ранку, країно» компанії «Ера-Медіа» — це не останній крок у вирішенні конфлікту між двома медіакомпаніями.

«Ми знаємо, що така сама фігня вже зареєстрована в Деснянському суді. Ми не можемо знати в скільки районних судів він (Андрій Деркач, власник ТРК «Ера», народний депутат, керівник депутатської групи «Воля народу» — ред.) подав подібні скарги», — сказав Аласанія.

Відновідно до ухвали компанія «Ера-Медіа» має 15 днів на оскарження суду, а отже, програма «Добрий ранок, країно» буде виходити ще 15 днів, говорить Аласанія.

12 липня Святошинський районний суд Києва скасував свою ухвалу, якою раніше зобов’язав телеканал «UA:Перший» транслювати ранкову програму компанії «Ера-Медіа».

Раніше прес-служба Святошинського райсуду Києва повідомляла, що суд перегляне своє рішення, яким заборонив припиняти трансляцію програми «Доброго ранку, країно» на телеканалі «UA:Перший».

Припинення трансляції вимагала Суспільна телерадіокомпанія, яка вирішила не продовжувати договір з виробником програми «Ера-Медіа».

9 липня голова правління Суспільного Зураб Аласанія повідомив Громадському, що НСТУ отримала нову ухвалу суду з приводу компанії «Ера-Медіа», про існування якої їм раніше не було відомо.

27 червня суд задовольнив заяву «Ера-Медіа», яка забороняла Суспільній телерадіокомпанії припинити трансляцію програми.

Команда «Доброго ранку, Країно» вважає закриття програми «як черговий наступ влади на свободу слова».

Як зазначає «Детектор Медіа», ведучі програми «Доброго ранку, Країно» Тетяна Терехова та Антон Довлатов заявили, що «Суспільне телебачення, прикриваючись гаслами про захист свобод в Україні, насправді впроваджує жорстку цензуру».

Програма «Доброго ранку, країно» виходила на телеканалі «UA:Перший» з листопада 2017 року.

Пов`язані новини