Політика

Ердоган: Привид фашизму гуляє Європою

15 березня, 2017 15:59
Політика/Ердоган: Привид фашизму гуляє Європою
Зберегти
Вигляд
Ердоган порівняв ставлення Європи до турецьких посадовців із ставленням нацистської Німеччини до євреїв.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Європою гуляє «привид фашизму». Так він порівняв ставлення Європи до турецьких посадовців із ставленням нацистської Німеччини до євреїв, повідомляє The Daily Star.

«Привид фашизму гуляє вулицями Європи», — сказав він під час телевізійної промови після скандалу із блокуванням Нідерландами посадки літака з міністром закордонних справ Туреччини, який планував виступити з промовою на підтримку референдуму, за яким має бути розширена влада Ердогана.

«Євреїв переслідували так само в минулому. Європа прямує до занурення у власні страхи. Туркофобія зростає. Ісламофобія зростає. Вони навіть бояться мігрантів, які просять притулку. Вони бояться всього, що не походить з їхніх країн, вони ворожі до всього, що не їхнє», — додав Ердоган.

Раніше повідомлялося, що Туреччина призупиняє дипломатичні контакти з Нідерландами.

Нагадаємо, відносини між Туреччиною та Нідерландами загострилися після того, як 11 березня влада Нідерландів відкликала дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини в Роттердамі.

Тоді Чавушоглу пообіцяв, що рішення влади Нідерландів не пустити в країну його літак не залишиться без відповіді і матиме наслідки.

Пізніше посольство та консульство Нідерландів у Туреччині закрили. А співробітники МВС Нідерландів перекрили дорогу біля резиденції генконсульства Туреччини в Роттердамі на тлі повідомлення про прибуття міністерки сім'ї та соціальної політики Туреччини Фатми Бетюль Саяма Кайі на автомобілі. 

Президент Туреччини Ердоган заявив, що відмова Нідерландів у в'їзді Чавушоглу є «залишками нацизму і фашизму». Також він закликав міжнародну спільноту впровадити санкції проти Нідерландів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини