Світ

Есмінець США увійшов у Чорне море «для посилення безпеки і стабільності в регіоні»

13 серпня, 2018 10:33
Світ/Есмінець США увійшов у Чорне море «для посилення безпеки і стабільності в регіоні»
Зберегти
Вигляд
lead
Американський есмінець USS Carney класу «Алі Берк» увійшов у води Чорного моря.

Американський есмінець USS Carney класу «Алі Берк» увійшов у води Чорного моря. У військово-морських силах США наголосили, що судно проводитиме безпекові операції для посилення морської безпеки та стабільності, а також спільної підготовки з союзниками та партнерами в регіоні.

Про це повідомляє прес-служба 6-го флоту ВМС Сполучених Штатів.

«Прибуття USS Carney демонструє наше постійне прагнення до безпеки та стабільності в регіоні. Час, проведений тут, допоможе нам покращити взаємодію та обмін досвідом з країнами-партнерами», — йдеться у повідомлені військово-морських сил США.

Також в американському флоті додали, що есмінець демонструє зобов’язання США щодо колективної оборони союзників по НАТО та партнерів у Чорному морі. Усі дії Міністерства оборони на підтримку союзників НАТО у Східній Європі відносяться до так званої операції «Атлантичне рішення»

21 липня в Одеській, Миколаївській областях та північно-західній частині Чорного моря завершилися українсько-американські військові навчання «Сі Бриз-2018».

У січні 2018 року Верховна Рада підтримала закон щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

Пізніше президент України Петро Порошенко затвердив план проведення багатонаціональних військових навчань на 2018 рік.

8 липня у Чорне море увійшло судно США, яке мало взяти участь у військових навчаннях «Сі Бриз».

Пов`язані новини