Світ

Естонія демаркувала «озерний» кордон з Росією

25 травня, 2018 19:45
Світ/Естонія демаркувала «озерний» кордон з Росією
Зберегти
Вигляд
Естонія провела демаркацію кордонів з Росією на Чудському, Псковському і Теплому озерах, а також на Нарвському водосховищі.

Естонія провела демаркацію кордонів з Росією на Чудському, Псковському і Теплому озерах, а також на Нарвському водосховищі.

Про це повідомляє ERR.

За словами очільника прикордонної зони Муствееського кордону Ялмара Эрнітса, на водоймах встановлені жовті віхи, які зроблять прикордонні зони більш помітними для тих, хто виходить на озеро. 

Зазначається, що така розмітка допоможе орієнтуватися і знизить ймовірність незаконних перетинань кордону.

Нагадаємо, президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що готова відвідати Росію за умови ратифікації угоди про естонсько-російський кордон.

Зазначимо, що естонсько-російський договір про державний кордон був підписаний в 2005 році. Однак при виконанні ратифікаційних процедур Таллінн в односторонньому порядку включив до відповідного закону преамбулу, яка містить посилання Тартуський мирний договір 1920 між Естонією та Радянською Росією. Згідно з цим договором Естонія претендує на території в Ленінградській та Псковській областях, які відійшли до Росії в 1944 році. 

 

Пов`язані новини