Компанія Facebook попереджає активних читачів медіа та користувачів соцмереж про небезпеку фейкових новин незадовго до парламентських вибборів у Великобританії.

Компанія Facebook попереджає активних читачів медіа та користувачів соцмереж про небезпеку фейкових новин незадовго до парламентських виборів у Великобританії.

Про це повідомляє Reuters.

Незадовго до парламентських виборів, які пройдуть у Великобританії 8 червня, компанія закликала своїх користувачів скептично ставитися до заголовків, які виглядають «неймовірно», і перевіряти джерела, перш ніж ділитися публікаціями.

Також Facebook попередив, що компанія видалятиме фіктивні профілі та припинить піднімати популярність публікацій, які демонструють ознаки неправдоподібності.

«Ми розробили нові способи виявлення та видалення підроблених облікових записів, які можуть поширювати неправдиві новини», - сказав Саймон Мілнер, директор з політики Facebook у Британії.

Нагадаємо, раніше Facebook видалив близько 30 тисяч облікових записів, які поширювали фейкові новини напередодні першого туру президентських виборів у Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засновник Вікіпедії створив ресурс для боротьби з фейками

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile