Facebook розблокував сторінку російського проекту RT, In the Now, після розкриття інформації про свою материнську компанію. Саме це було причиною блокування сторінки, зазначили раніше в компанії.

Про розблокування повідомила ведуча телеканалу RT Анісса Науей, яка займається проектом In the Now, передає російське агентство ТАСС.

«In the Now й усі сторінки Maffick (Maffick Media — медіакомпанія, розташована в Німеччині — ред.) знову доступні в Facebook після того, як ми вказали в розділі «Інформація» безпрецедентні свідчення. Насправді це єдина сторінка, якій довелося таке зробити», — вказала Науей.

Тепер у розділі «Інформація» на сторінці проеку вказано, що проект є брендом компанії Maffick, що належить Науей та агентству Ruptly, власником якого є телеканал RT.

Про блокування сторінки In the Now стало відомо 18 лютого. Тоді головна редакторка RT Маргарита Симонян ствердила, що проект «In the Now» не порушив правила соцмережі та пов’язала блокування сторінки з виходом матеріалу CNN про те, що «In the Now» фінансується з Росії. 

Згодом соціальна мережа Facebook пояснила блокування сторінки проекту Russia Today «In the Now» необхідністю розкрити дані про материнську компанію.

У травні 2018 року в Британії почали три нових розслідування щодо пропагандистського каналу Russia Today.

Поділитись: