Компанія Facebook відкриває в Лондоні інженерний центр, який створюватиме технічні інструменти для захисту від шкідливого контенту.

Про це повідомляє Reuters.

Так, керівництво соціальної мережі оголосило, що уряди різних країн виявляють все більший тиск на великі технологічні компанії, щоб вони краще контролювали свої платформи.

У заяві компанії сказано, що до кінця 2019 року в новому центрі будуть створені понад 500 нових робочих місць, у тому числі сто, пов'язані з розробками в галузі штучного інтелекту.

Значна частина нових співробітників буде працювати у відділі по забезпеченню «згуртованості» колективу, який буде займатися вирішенням низки проблем, у тому числі особистої безпеки, спаму і домагань. Однією з обов'язків нового відділу буде створення передового програмного забезпечення і систем штучного інтелекту для виявлення і усунення шкідливого контенту і фальшивих облікових записів.

Раніше повідомлялось, що компанія Facebook більше не дозволяє попередньо встановлювати свої додатки на телефони Huawei, що стало останнім ударом по китайському технічному гігантові, який намагається утримати свій бізнес на плаву перед обличчям заборони на покупку американських запчастин і програмного забезпечення.

Поділитись: