Фахівці Міністерства охорони здоров’я та вірусологи дослідять феномен Миколаївської області — єдиного регіону, де не виявили жодного випадку коронавірусу.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 7 квітня.

«У нас сьогодні працюють бригади медпрацівників, до складу яких входять представники Міністерства охорони здоров'я, Національної служби здоров'я та Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також окремо працюють експерти вірусологи. Тому феномен Миколаївської області буде також детально розглянуто: чому саме там не зареєстровані випадки — чи це реальна картина, чи можливо є порушення алгоритмів (діагностування коронавірусу — ред.)», — заявив Ляшко.

Він додав, що коли будуть відповіді на ці запитання, про них повідомлять додатково.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, в Україні коронавірус підтвердили у 1462 людей, з них 45 пацієнтів померли, а 28 — вже одужали.

Коронавірус в Україні
Фото:

ЦГЗ

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: