Влад Троїцький — один з найвідоміших культурних менеджерів в Україні, театральний режисер і продюсер. 25 років тому він заснував театр «Дах», а в 2007 році — фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest». Троїцький також є художнім керівником успішних як в Україні, так і за кордоном музичних проектів: етно-хаос гурту «ДахаБраха», фрік-кабаре «DakhDaughters» та рейв-бенду «ЦеШо». Опера «Йов», режисером якої виступив Троїцький, стала однією із 10 найкращих, за версією конкурсу Music Theatre NOW 2018.

Громадське зустрілося з Владом Троїцьким після проведення «ГогольFest» у Маріуполі на початку травня і поговорило про його шлях від фізики до театру, про те, чи є відповідь на питання, що таке Україна, про втрачені можливості в мистецтві за часів незалежності й Совок, який не зникає, а продовжує себе відтворювати. Про відчуття помилкового безсмертя і концепцію сучасної України, про оперу «Неро» в доці судноремонтного заводу у Маріуполі і сентиментальність українців, та про образ «вовчиці в шльопанцях» — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: