Світ

Фанати італійського «Лаціо» закликали жінок не сидіти на перших рядах стадіону «Олімпіко»

20 серпня, 2018 14:55
Світ/Фанати італійського «Лаціо» закликали жінок не сидіти на перших рядах стадіону «Олімпіко»
Зберегти
Вигляд
Фанати італійського футбольного клубу «Лаціо» розповсюдили листівки, у яких заявляють, що жінки не повинні сидіти на кращих місцях на стадіоні «Олімпіко» в Римі.

Фанати італійського футбольного клубу «Лаціо» розповсюдили листівки, у яких заявляють, що жінки не повинні сидіти на кращих місцях на стадіоні «Олімпіко» в Римі. 

Про це пише ВВС.

Перед першою грою сезону вони поширили листівку, в якому називають сектор Curva Nord на стадіоні «свята святих», і що жінкам там не місце. Фанати закликають «дружин, подруг і інших жінок» не сидіти на перших 10 рядах сектора, нагадуючи, що «на стадіоні повно інших місць».

«Ті, для кого візит на стадіон те ж саме, що романтична прогулянка по Велле Боргезе, нехай сидять на інших рядах», — йдеться у листівці.

Як зазначає ВВС, ультрас цього клубу «здобули репутацію насильницького, расистського та антисемітського».

Водночас керівництво клубу звинувачує у поширенні подібних листівок «декількох фанатів» та наголошує, що вони проти будь-якої дискримінації.

Нагадаємо, 21 липня в Одесі на стадіоні «Чорноморець» команди «Динамо» та «Шахтаря» зіграли у матчі Суперкубка-2018. У сутичці між футбольними фанатами постраждали двоє співробітників поліції.

9 травня у Дніпрі сталася бійка між футбольними фанатами перед матчем фіналу Кубка України, де мали зіграти «Динамо» та «Шахтар». Унаслідок сутичок 20 людей затримали та доставили у відділок поліції.

Пов`язані новини