У США співробітники ФБР прийшли з обшуками до офісу особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

У США співробітники ФБР прийшли з обшуками до офісу особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

Про це повідомляє ВВС.

Правоохоронці діють за дозволу спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує російське втручання у вибори президента США в 2016 році.

В офісі в Нью-Йорку ФБР вилучила у Коена документи, пов’язані з його клієнтами. Серед них також є дані про виплати порноакторці.

Коен перебуває під посиленою увагою громадськості після того, як він визнав сплату 130 тисяч доларів порноакторці Стормі Деніелс за кілька днів до виборів президента США.

Як повідомляє NY Times з посиланням на поінформоване джерело, виплати Стормі Деніелс — це лише одна з багатьох тем, що досліджуються у справі Коена. ФБР в його офісі також вилучила електронні листи, податкові та бізнес-документи.

Вилучені записи містять інформацію про контакти Коена з Трампом. Ці документи, швидше за все, переглядатиме спеціальна група агентів, оскільки розмови клієнтів з адвокатами у більшості випадків захищені від перевірок.

Раніше адвокат Трампа Майкл Коен подав до суду на порноакторку Стеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Речниця Білого дому Сара Сандерс заявляла, що президент США Дональд Трамп виграв арбітражну справу проти порноакторки Стефані Кліффорд, відомої під псевдонімом Стормі Деніелс. 

Кліффорд подала позов до Верховного суду Лос-Анджелеса, в якому заявила, що укладена нею угода про нерозголошення інформації про зв'язки з Трампом недійсна. У цьому ж позові вона повідомила про те, що зв'язок з Трампом у неї був в 2006-2007 роках.

У 2016-му повідомлялося, що Трампа звинуватили в домаганнях вже 12 жінок.

Поділитись: