УКРАЇНА

Федерація футболу підтримала проведення матчу Прем’єр-ліги у Маріуполі

22 серпня, 2017 20:59
УКРАЇНА/Федерація футболу підтримала проведення матчу Прем’єр-ліги у Маріуполі
Зберегти
Вигляд
Виконавчий комітет Федерації футболу України прийняв рішення проводити матч 7-го туру чемпіонату України між «Маріуполем» і «Динамо» 27 серпня в Маріуполі.

Виконавчий комітет Федерації футболу України прийняв рішення проводити матч 7-го туру чемпіонату України між «Маріуполем» і «Динамо» 27 серпня в Маріуполі.

Про це йдеться у повідомленні ФФУ.

Президент ФФУ Андрій Павелко зазначив, що питання було внесено «з голосу», а члени Виконкому переважною більшістю голосів — 28 проти двох — підтримали рішення Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань щодо проведення матчів сезону-2017/2018 у Маріуполі під егідою Прем’єр-ліги. 

«Була дискусія, висловлювалися різні думки і пропозиції, одна із яких: поєдинок першого кола провести у Києві, другого – у Маріуполі. Але до цього рішення мають прийти обидві команди. Має бути дотриманий принцип рівності сторін. Якщо клуби домовляться, ФФУ и УПЛ завжди підуть їм на зустріч. І сьогодні ніхто не забороняє обом командам вирішити це питання, не виносячи його у публічну площину», — сказав він.

Нагадаємо, що київське «Динамо» відмовляється їхати на цей матч до Маріуполя, оскільки в клубі не отримали бажаних офіційних гарантій безпеки.

17 серпня Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ одноголосно вирішив продовжити проведення матчів української Прем'єр-ліги і Кубка України в Маріуполі, і доручив ФК Маріуполь разом з відповідними службами заздалегідь проводити огляд стадіонів перед матчами.

Раніше повідомлялося, що СБУ не рекомендує проводити матчі в Маріуполі через підвищеної терористичної загрози в місті.

11 серпня поліція Донеччини надала гарантії безпеки на матчах Прем'єр-ліги в Маріуполі. Раніше «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. У ФФУ також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини