Фігуранта севастопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Нурі Прімова регулярно переводять до штрафного ізолятора.

Про це заявила його матір Раїме Прімова, передає громадське об’єднання «Кримська солідарність».

«Моєму синові, Нурі Прімову, залишилося 2 місяці відсидіти, але його весь час чомусь садять в ШІЗО: в позаминулому місяці він відсидів 10 діб, за два дні до цього йому прийшла посилка з дому, йому її не дали туди. У результаті багато продуктів зіпсувалося, які йому довелося викинути», — розповіла мати ув’язненого.

«Зараз знову посилка прийшла (від нас), він її повинен отримати 25-го, але на зв’язок чомусь не виходить», — додала вона.

Нагадаємо, Прімова разом з двома іншими мусульманами затримали співробітники ФСБ в кінці січня 2015 року. у 2017 році Північнокавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив севастопольців Ферата Сайфуллаєва, Рустема Ваїтова і Нурі Прімова до 5 років колонії у так званій справі «Хізб ут-Тахрір». Їхні захисники вважають такі вироки переслідуванням за релігійною ознакою. Термі ув'язнення трьох кримчан закінчується 23 січня 2020 року.

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія та організація, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США

Поділитись: