Фігуранта сфабрикованої справи про так званих диверсантів в анексованому Росією Криму Редвана Сулейманова засудили до одного року і 8 місяців позбавлення волі та штрафу.

Фігуранта сфабрикованої справи про так званих диверсантів в анексованому Росією Криму Редвана Сулейманова засудили до одного року в 8 місяців позбавлення волі та штрафу.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«Редвана Сулейманова засудили до одного року і восьми місяців позбавлення волі за частиною другою статті 207 Карного кодексу РФ. Плюс — суд задовольнив позов ТОВ «Морська дирекція» на суму понад три мільйони рублів і позов Севастопольського автовокзалу в районі 400 тисяч рублів! Захист і Редван планують оскаржити незаконний вирок суду», — написав він.  

Редвана Сулейманова російські силовики затримали в Криму рік тому. На оперативному відео ФСБ Сулейманов, як і Євген Панов, і Андрій Захтей, «зізнався», що вони — українські диверсанти і нібито за наказом Головного управління розвідки та Міноборони готували диверсії.

Пізніше виявилося, що Сулейманова затримали ще в кінці липня, тобто за місяць про повідомлення про злочини, які йому інкримінують.

За словами адвоката Еміля Курбедінова, у ході слідства з’ясувалося, що зв’язку між Сулеймановим та іншими фігурантами «справи диверсантів» немає. Судять за неправдиве повідомлення про мінування аеропорту (плюс збитки, завдані державі — нібито через його повідомлення ФСБ та інші силовики витратили 3 мільйони рублів на перевірку аеропорту і поромної переправи).  

Сам Сулейманов у минулому — український військовий, служив у Перевальному, важко переживав блокування частини російськими «зеленими чоловічками». Після анексії виїхав на материкову Україну, звільнився в запас. Жив у Запоріжжі. Під час одного з приїздів до Криму схоплений співробітниками ФСБ Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile