УКРАЇНА

Фігуранту «справи Онищенка» екс-директору «Київпромзбуту» оголосили нову підозру

28 листопада, 2017 22:47
УКРАЇНА/Фігуранту «справи Онищенка» екс-директору «Київпромзбуту» оголосили нову підозру
Зберегти
Вигляд
Прокуратура повідомила про підозру в несплаті 75 мільйонів гривень податків колишньому директору компанії «Київпромзбут».

Прокуратура повідомила про підозру в несплаті 75 мільйонів гривень податків колишньому директору компанії «Київпромзбут».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Як відомо, екс-директору «Київпромзбуту» є Владислав Купріяненко, який також фігурує у скандальній «газовій справі нардепа Олександра Онищенка». 

Розслідування встановило, що Купріяненко за допомогою фіктивних поставок вугілля, мазуту та бітуму безпідставно сформував податковий кредит підприємства, що дозволило ухилитися від сплати 75 мільйонів гривень податків.

Дії екс-директора кваліфіковано за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі завданих державі збитків.

Нагадаємо, судове засідання щодо того, чи дозволять заочно судити розшукуваного народного депутата Олександра Онищенка перенесли через хворобу судді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

5 липня минулого року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутатові Онищенку.

Наприкінці лютого 2017 Вищий адміністративний суд відмовився повертати Онищенку депутатську недоторканність.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

Пов`язані новини