УКРАЇНА

Фільм «Кіборги» визнали кращим фільмом 2017 року на премії «Золота дзиґа»

2 липня, 2018 16:38
УКРАЇНА/Фільм «Кіборги» визнали кращим фільмом 2017 року на премії «Золота дзиґа»
Зберегти
Вигляд
Фільм «Кіборги» українського режисера Ахтема Сеітаблаєва переміг у номінації «Найкращий фільм 2017 року» на кінопремії «Золота дзиґа»

Фільм «Кіборги» українського режисера Ахтема Сеітаблаєва переміг у номінації «Найкращий фільм 2017 року» на кінопремії «Золота дзиґа».

Про це повідомляє Українська кіноакадемія.

«Я присвячую цю премію кожному, хто долучився хоч трохи до створення «Кіборгів». Всім бійцям, які, на жаль, не повернулися додому, своєму батькові, якого немає в живих, і всім, хто сидить в цьому залі. Ви вкарбовуєте свої імена в українську культуру, і це круто!», — сказав актор В’ячеслав Довженко, який грав роль «кіборга» з позивним «Серпень».

У номінації «Вибір глядача» переміг фільм «DZIDZIO Контрабас».

Золота дзиґа — українська національна кінопремія, що присуджується за професійні досягнення у розвитку українського кінематографу. У 2018 році її присуджують вдруге.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахтем Сеітаблаєв — про фільм «Кіборги»: «Ми намагалися зняти чесне кіно про війну»

7 грудня у прокат вийшов фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка розповідає про оборону Донецького аеропорту восени 2014 року. Наприкінці листопада Ахтем разом з творчою групою розпочав тур містами України з презентацією «Кіборгів».

 

Пов`язані новини