Культура

Фільм «Я, Ти, Він, Вона» Зеленського встановив рекорд касових зборів українських фільмів

Громадське
Культура/Фільм «Я, Ти, Він, Вона» Зеленського встановив рекорд касових зборів українських фільмів
Зберегти
Вигляд
Фільм студії «Квартал 95» «Я, Ти, Він, Вона» став рекордсменом українського прокату. За даними кінодистриб'ютора «B&H Film Distribution Company» майже за три тижні у прокаті фільм зібрав 61 мільйон 881 тисячу 802 гривні. Загалом стрічку побачили понад 690 тисяч глядачів.

У фільмі розповідають про історію сімейного життя двох подружніх пар — Максима і Яни та Бориса й Олени. Макс та Яна вирішили розлучитися, адже стосунки вже вичерпали себе. У них є випробувальний місяць, аби помиритися.

Продюсером і режисером фільму став шоумен Володимир Зеленський, який також зіграв у ньому й одну з головних ролей. Також у стрічці грають Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Настя Коротка, Тамара Яценко та інші.

Романтичну комедію «Я, Ти, Він, Вона» створили за підтримки Держкіно. Загальний бюджет фільму складав 35 мільйонів 960 тисяч 400 гривень, держава виділила майже 18 мільйонів гривень. На екрани стрічка вийшла 27 грудня і вже за перший вікенд фільм зібрала понад 23 мільйони гривень.

У прокат фільм вже вийшов у Латвії та Литві, Казахстані, а 18 січня стартує в Естонії. В українському прокаті фільм до кінця січня.

Попереднім рекордсменом касових зборів була комедія «Скажене весілля», яка зібрала понад 54 мільйонів гривень. Наприкінці року творці фільму повернули Держкіно гроші, виділені на виробництво стрічки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Ювілей «Червоної рути» та «Номери» Сенцова: чого чекати культурі від 2019-го

Пов`язані новини