Українські ВВП-варранти, які держава випустила у ході реструктуризації, досягли свого історичного максимуму. За останні декілька днів вони зросли на 9%.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на учасників ринку.

ВВП-варранти — це цінні папери, які Україна випустила, коли реструктуризовувала свій борг у 2015 році. Тоді, зокрема, домовились виплачувати платежі за боргом залежно від темпів економічного зростання України.

Зростання ВВП-варрантів також пов'язане з покращенням прогнозу зростання економіки України у 2019 році Національним банком. Зазначимо, що дохідність ВВП-варрантів для інвесторів залежить від темпів зростання економіки України — чим вони вищі, тим більшим буде дохід для інвестора.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%.

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

За даними підрахунку 50% протоколів, до нового парламенту проходять партії «Слуга народу» (42,45% голосів), «Опозиційна платформа — За життя» — 12,88%, «Європейська солідарність» — 8,64%, «Батьківщина» — 8,01%, «Голос» — 6,38%.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: