Поліція в американському штаті Юта закликала людей не керувати автомобілями із зав’язаними очима. Таку заяву правоохоронцям довелося виголосити після того, як підліток потрапив у ДТП, керуючи наосліп. У такий спосіб він брав участь у флешмобі за мотивами фільму жахів «Пташиний короб».

Аварія сталася у місті Лейтон. 17-річний підліток разом з одним пасажиром в авто виїхав на дорогу з активним трафіком. При цьому водій натягнув на очі капелюха, аби наслідувати приклад головних героїв фільму. В аварії ніхто серйозно не постраждав.

У «Пташиному коробі» герої стрічки носять на очах спеціальні пов’язки, які допомагають їм залишатися живими і не піддаватися впливу загадкової істоти. Через це вони наосліп пересуваються, спілкуються та подорожують.

Підлітка звинуватили у порушенні правил дорожнього руху.

«Це просто неприпустимо. І небезпечно не лише для тебе, але і для будь-кого, хто перебуває на дорозі», — заявила поліція.

Після прем’єри фільму жахів «Пташиний короб» у США запустили флешмоб, присвячений цій стрічці. Люди у соцмережах почали публікувати фото і відео, як вони намагаються зробити щось із зав’язаними очима — так само, як і головні герої стрічки. Стрімінговий сервіс Netflix, який випустив фільм, попросив глядачів цього не робити задля безпеки

Американський хорор «Пташиний короб» встановив рекорд на стрімінговій платформі Netflix за кількістю переглядів протягом тижня. За 7 днів її побачили 45 мільйонів людей, що складає майже третину підписників Netflix.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile