ENRU

Фонд держмайна перевірить 32 приватизованих підприємства

Фонд державного майна України до кінця року перевірить 32 підприємства на предмет їх виконання договорів купівлі-продажу, зокрема, інвестиційних зобов'язань. 

Про це повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров у Facebook.

Він зазначив, що Протягом ІІ кварталу 2017 року за договорами купівлі-продажу пакетів акцій, незавершеного будівництва та об’єктів малої приватизації отримано інвестицій на загальну суму 555 млн грн.

Перевірка, зокрема, пройде на «Вінницяобленерго», «Волиньобленерго», «Волиньгаз», «Житомиргаз», «Запоріжжягаз», «Ніженський завод сільгоспмашинобудування», авіакомпанія «Горлиця», ЦМК Київського державного підприємства «Ізумруд» та на інших приватизованих підприємствах. 

«Приватизація це не лише отримання коштів від продажу підприємства, це у першу чергу інвестиції, нові технології, розвиток, які приходять з новим власником», — написав він.

В травні 2017 року Фонд держмана подав позов до Господарського суду міста Києва на компанію ТОВ «ЕСУ», яка є власником акцій «Укртелекому» через невиконання умов договору купівлі-продажу. 

Всього на контролі ФДМУ перебуває 12,5 тисяч договорів.

Претензійно-позовна робота щодо розірвання і повернення відчужених об‘єктів у державну власність здійснюється за 123 договорами, з яких: 9 – пакетів акцій акціонерних товариств, 18 – єдиних майнових комплексів та – 96 об’єктів незавершеного будівництва.

ЧИТАЙТЕ: «Велика приватизація»: як Фонд держмайна продає обленерго

Підписуйтесь на наш канал у Telegram