ENRU

Фонд допомоги дітям Ліонеля Мессі міг приховати від податків €10 млн

Фонд допомоги дітям гравця «Барселони» та збірної Аргентини Ліонеля Мессі міг приховати від податкових органів доходи на суму 10 мільйонів євро, отриманих від спонсорів.

Про це повідомляє ABC з посиланням на джерела та документацію, доступ до якої отримали журналісти.

За їхніми даними з 2007 по 2015 рік організація не декларувала більшу частину доходів. Зауважується, що фонд міг слугувати прикриттям Мессі для ведення приватних переговорів. У 2009 році футболіст з батьком відкрили в рідному місті Росаріо представництво фонду, але зареєстрували його в Іспанії як громадську організацію.

Мессі та його батько підписували контракти, не надаючи декларації з цього приводу. Це призвело до того, що міністерство фінансів Аргентини виключило організацію зі свого списку, оскільки вона протягом трьох років поспіль не надавала звіту про свої рахунки.

Раніше Верховний суд Іспанії лишив у силі рішення засудити форварда «Барселони» і збірної Аргентини з футболу Ліонеля Мессі до 21 місяця позбавлення волі за ухилення від податків.

У свою чергу, прокуратура погодилась замінити ув'язнення Мессі на щоденний штраф.

Крім того, гравцю мадридського «Реала» і збірної Португалії Кріштіану Роналду за несплату податків загрожує від 15 місяців до 5 років в'язниці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram