УКРАЇНА

Фонд гарантування вкладів фізосіб підвищить суму гарантованого відшкодування у 3-4 рази у 2019 році

19 квітня, 2018 13:57
УКРАЇНА/Фонд гарантування вкладів фізосіб підвищить суму гарантованого відшкодування у 3-4 рази у 2019 році
Зберегти
Вигляд
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виступає за поетапне підвищення суми гарантованого відшкодування депозитів у збанкрутілих банках у 3-4 рази.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виступає за поетапне підвищення суми гарантованого відшкодування депозитів у збанкрутілих банках у 3-4 рази.

Про це повідомив директор-розпорядник фонду Костянтин Ворушилін, передає «Інтерфакс-Україна».

На сьогодні держава гарантує повернення депозитів зі збанкрутілих банків на суму 200 тисяч гривень. В ФГВФО пропонують поетапно підвищити цю суму до 600-800 тисяч гривень. Таке підвищення планується вже у 2019 році.

«Ми вважаємо, що при певних спільних зусиллях ми цілком можемо виходити на поетапне підвищення гарантованої суми повернення вкладів фізичних осіб в наступному році до 600-800 тисяч гривень», — заявив Ворушилін.

За його словами, перед підвищенням суми гарантованого відшкодування необхідно провести роботу зі стабілізації ФГВФО та не допустити втрати активів неплатоспроможних банків.

Раніше повідомлялось, що в Україні продали майна збанкрутілих банків на 7 мільярдів гривень.

Також у своєму заключному виступі екс-очільниця НБУ Валерія Гонтарева назвала найбільших боржників НБУ серед числа ліквідованих банків.

Верховний суд визнав ліквідацію банку «Хрещатик» незаконною. Проте повернути цей банк на ринок неможливо через відсутність законодавчого механізму.

Пов`язані новини