Фонд гарантування вкладів фізичних осіб попросив Генеральну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро перевірити законність своєї роботи. Зокрема, йдеться про оцінку та продаж активів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб попросив Генеральну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро перевірити законність своєї роботи. Зокрема, йдеться про оцінку та продаж активів неплатоспроможних банків.

Про це повідомляє Financial club.

«Хто б і скільки не спекулював на цифрах щодо балансової та оціночної вартості активів неплатоспроможних банків, повинен підкреслити, що реальна їх ціна визначиться виключно за результатами публічного аукціону», — сказав директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін.

Як зазначається, перевірка роботи ФГВФО необхідна для уникнення брехні та негативного резонансу з боку політиків і громадськості в цілому на тему вкладників банків та роботи Фонду.

Фонд також наголошує, що постійно стикається з проблемами в судах через слабкий рівень захисту прав кредиторів і недосконалу судову систему.

«Крім того, органи державної виконавчої служби не забезпечують примусове виконання судових рішень, а правоохоронні органи не забезпечують належне розслідування кримінальних справ», — йдеться у повідомленні.

Фонд гарантування зазначає, що готовий співпрацювати з усіма правоохоронними органами, органами влади, громадськими організаціями, які зацікавлені у вирішенні проблем.

Така заява ФГВФО — це відповідь на слова Юлії Тимошенко.

Вона подала заяву в НАБУ про вчинення кримінального правопорушення, пов'язаного з оцінкою активів банків-банкрутів.

«Ми підготували заяву про вчинення кримінального правопорушення. Цю заява сьогодні ми разом з людьми, які представляють громадські організації та об'єднання ошуканих банками людей, будемо передавати пану Ситнику (директору НАБУ- ред.) особисто в руки », — заявила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше голова НБУ заявила, що Україна ризикує втратити фінансову підтримку ЄС та МВФ через популістів.

Поділитись: