Світ

Фонд Сороса може закрити відділення в Угорщині

20 квітня, 2018 19:47
Світ/Фонд Сороса може закрити відділення в Угорщині
Зберегти
Вигляд
Фонд американського філантропа угорського походження Джорджа Сороса планує закрити своє відділення в Угорщині, якщо провладна партія «Фідес» прийме закон «Зупинити Сороса», який посилить тиск на недержавні організації.

Фонд американського філантропа угорського походження Джорджа Сороса «Відкрите Суспільство» планує закрити своє відділення в Угорщині. Це станеться, якщо провладна місцева партія «Фідес» ухвалить закон «Зупинити Сороса», який посилить тиск на недержавні організації.

Про це повідомляє Reuters.

«Уряд взяв на себе зобов'язання ухвалити законопроект «Зупинити Сороса». Це буде символічний крок, зроблений для придушення громадських організацій», — заявив представник фонду «Відкрите Суспільство».

Також він розповів, що можливо, у разі прийняття закону, угорське відділення може переїхати до Берліну.

Премєр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який у свої риториці неодноразово висував звинувачення Соросу, заявив, що буде радий закриттю фонду. За його словами, діяльність «Відкритого Суспільства» сприяє масовій імміграції проти волі угорського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Праві, зелені і двохвості: як обирали парламент в Угорщині

Нагадаємо, 9 квітня правопополістська провладна партія «Фідес» отримала понад 2/3 крісел у парламенті — 133 зі 199. Явка на виборах до парламенту — найвища від 2002 року, вона склала майже 69%

Пов`язані новини