Життя

Ford звинуватили у перевищенні рівня викидів шкідливого для здоров'я окису азоту

11 січня, 2018 16:35
Життя/Ford звинуватили у перевищенні рівня викидів шкідливого для здоров'я окису азоту
Зберегти
Вигляд
Юристи Hagens Berman позиваються до американського автомобілебудівного концерну Ford зі звинуваченнями у маніпуляціях з дизельними моторами.

Юристи Hagens Berman позиваються до американського автомобілебудівного концерну Ford зі звинуваченнями у маніпуляціях з дизельними моторами.

Як повідомляє Businesswire, у поданому 10 січня позові юридична фірма звинувачує автовиробника у використанні спеціального програмного забезпечення для бортового компьютера автівок, яке дозволяє проходження тесту на шкідливі викиди. Подібний спосіб раніше вже використовувався в автомобілях Volkswagen.

Згідно з позовом, такі пристрої використовувалися на щонайменше півмільйоні позашляховиків типу F-250 та F-350.

Автоконцерн звинувачують у перевищенні рівня викидів шкідливого для здоров'я окису азоту до 50 разів.

У позові лунають звинувачення й на адресу німецької компанії Bosch, яка залучена також до процесу щодо Volkswagen, оскільки саме вона постачала шкідливе програмне забезпечення.

Ford відхилив звинувачення. Усі автомобілі автомобілебудівника відповідають вимогам Американського агентства з охорони навколишнього середовища EPA, заявили в компанії. Фірма Bosch, своєю чергою, заявила, що дуже серйозно ставиться до звинувачень у маніпуляції з дизельним програмним забезпеченням, але не коментує деталі судових процесів. 

Раніше юристи Hagens Berman подавала подібні судові позови проти Fiat Chrysler, General Motors та Daimler. 

У січні 2017-го повідомлялося, що Volkswagen виплатить 4,3 мільярдів доларів через неправдиві дані про викиди.

В рамках врегулювання конфлікту, у Volkswagen буде проводитись незалежний моніторинг протягом трьох років з метою оцінки, контролю та стеження за діями компанії.

Пов`язані новини